Jedziemy do Chorwacji … i co dalej?

P1160390Za oknem jeszcze resztki śniegu, powoli zbliża się Wielkanoc i z niecierpliwością czekamy na wiosnę, słońce i pogodę zachęcającą do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wiosna to najwyższa pora, żeby pomyśleć o tym, gdzie chcesz spędzić letni urlop. Może wyspy Greckie, może Egipt, Tunezja, Cypr, Bułgaria … oferty biur podróży kuszą nas kolorowymi prospektami, telewizja ostrzega, że w Egipcie znów niebezpiecznie, kryzys w Grecji, Cypr z problemami, co wybrać zatem? Różne myśli kołaczą się po głowie, koledzy z pracy namawiają na Łebę, inni mówią, że liczą się tylko Kanary, dzieci marzą o Disneylandzie, żona wspomina o Wenecji – bo modna, jak co roku. Nerwowo liczysz tegoroczne wydatki i stwierdzasz, że jak co roku – wyślesz dzieci  w wakacje do babci, zmienią klimat, odpoczną, pewnie się trochę wynudzą. Ty w tym czasie wyremontujesz mieszkanie, bo już się przyszedł czas i urlop jakoś zleci. W międzyczasie jakiś grill z sąsiadami czy kolegami z pracy i tyle.

Do pracy wrócisz sfrustrowany, szef będzie narzekał, że znów nie nie realizujesz planów sprzedażowych, dzieciaki będą marudzić więcej niż zwykle, żona będzie niezadowolona, że opalenizna w porównaniu z opalenizną koleżanek z pracy wygląda mizernie.
No cóż, jesteś już po urlopie… Pozostanie Ci tylko włączyć komputer, popatrzeć na grafiki w Google, przedstawiające rajskie plaże na Malediwach i pomarzyć…..

urlop

STOP! NIE TAK TO SOBIE WYOBRAŻAŁEŚ!

ZAPLANUJ WYJAZD DO CHORWACJI!

Chorwacja  od kilku lat jest dla Polaków ulubionym miejscem na letnie wojaże. Gwarantowana piękna, słoneczna pogoda, krystalicznie czyste morze, zapierające dech w piersiach krajobrazy, doskonała kuchnia bałkańska, przemili i gościnni Chorwaci, no i co najważniejsze w dobie kryzysu – ceny na naszą kieszeń. Wszystko to przemawia za tym, żeby poważniej zacząć myśleć o Chorwacji.  Dodatkowym atutem jest fakt, że od 1.07.2013 Chorwacja stanie się  członkiem Unii Europejskiej, co dla nas Polaków – turystów niesie wiele korzyści .
Jeśli już wspólnie z rodziną podjęliście decyzję, że w tym roku rezygnujecie z  urlopu nad Bałtykiem  (gdzie pogoda potrafi popsuć humor nawet największym optymistom)  i wybieracie się nad Adriatyk to musicie zacząć szukać odpowiedniej oferty dla swojej rodziny.

Wiecie już  na pewno: Jedziemy do Chorwacji! Ale co dalej? Który region będzie atrakcyjny dla was? Co z noclegiem? Jak znaleźć dobry apartament? Czego szukać, żeby się nie rozczarować? Czy skorzystać z usług biura podróży czy jechać na własną rękę?  Jak przygotować się do podróży? Czy Chorwacja będzie odpowiednim krajem dla waszych pociech? Jaką trasę wybrać, żeby było szybko, tanio i przyjemnie? Co zabrać ze sobą? Pytań można napisać kilkadziesiąt, właściwie ile ludzi planujących urlop w Chorwacji, tyle pytań.

P1190450 P1190244 P1190100  P1110088 P1020516 Hvar2

Portal Jedziemy do Chorwacji.pl powstał po to, żeby pomóc tym wszystkim, którzy podjęli decyzję wyjazdu do Chorwacji  właściwie przygotować się do podróży i cieszyć się wspaniale spędzonym czasem w tym przepięknym kraju!
Zapraszamy  do czytania, redagowania i komentowania postów, a tym, którzy jadą do Chorwacji na urlop życzymy przede wszystkim wspaniałych wrażeń, udanego wypoczynku i powrotu do Chorwacji za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *