Zakwaterowanie w Chorwacji

 

VillaChorwacja posiada bardzo bogate zaplecze noclegowe, jednak rozsądni turyści dbają o to, żeby zarezerwować sobie nocleg dużo wcześniej. Można wówczas bez stresu jechać na miejsce i cieszyć się urlopem, a nie mając zmęczone dzieci w  samochodzie chodzić od domu do domu i szukać noclegu.Baza noclegowa w Chorwacji to przede wszystkim kwatery prywatnych (zwane popularnie apartamentami), nowoczesne apartamentowce oraz kompleksy hotelowe. Najchętniej wybierane przez polskie rodziny są właśnie apartamenty, głównie ze względu na ich przystępną cenę oraz możliwość przygotowania posiłków w aneksach kuchennych. Jest to szczególnie istotne wtedy, gdy Twoja pociecha jest niejadkiem czy alergikiem i wyjazd do obiektu, gdzie jest serwowany posiłek może być nie do końca trafnym pomysłem .

Jakie apartamenty Chorwaci oferują turystom?

apartamenty typu studio – dobre dla par lub rodzin 2+1 – składają się z pokoju dziennego z mini kuchnią oraz łazienki.

apartamenty typu 2+2 – zwykle składają się sypialni i pokoju dziennego z aneksem kuchennym (w którym jest miejsce do spania dla 2 osób) oraz łazienki

apartamenty typu 4+2 – mają 2 odrębne sypialnie oraz pokój dzienny z aneksem kuchennym (w którym jest miejsce do spania dla 2 osób) oraz łazienkę.

W ofercie są również większe apartamenty dla 8 czy 11 osób. Wybierając taką opcję upewnij się, czy apartament ma 2 łazienki. W przypadku większej grupy korzystanie z jednej łazienki może być bardzo uciążliwe. Zazwyczaj apartamenty wyposażone są we wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do przygotowywania posiłków, więc właściwie nie musz niczego zabierać z domu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *